Venkovní třídy

Prostor ideální pro různá setkávání, kroužky, workshopy nebo jako zázemí pro příměstský tábor.

Jedná se o dvě samostatné třídy mimo budovu školy. Třídy mají své vlastní sociální zázemí (toalety a sprchy). K dispozici jsou mobilní stoly, které umožňují snadné uspořádání prostoru do požadovaných tvarů podle vašich potřeb. Pro navození neformální atmosféry lze využít podsedáky a sedací vaky. Součástí vybavení prostorů jsou 2 LCD televize, wifi připojení a whiteboard.

Velikost prostoru:  70 m2

Kapacita:                2 x 20 osob

Vybavení:               LCD televizor, wifi připojení, whiteboard, stoly,                                     židle, relaxační prvky, sociální zázemí. V                                               případě zájmu a dohody lze zapůjčit laptopy,                                       3D tiskárnu.

Cena pronájmu

Poptávkový formulář

1 hodina

400 Kč

* V případě pronájmu celého dne či víkendu je v ceně pronájmu zahrnuto i využití prostor kolem budovy školy.