Rádiovka v Satalicích

30 minut z centra Prahy

Nově zrekonstruovaná školní budova se nachází na adrese K Cihelně 129/1, v klidné severní části Prahy, Satalicích.

Je obklopena rozlehlou zahradou o výměře 22 tisíc m², kterou využíváme i pro výuku.

Budova je původní stavbou z první republiky, kdy sloužila jako rádiová stanice; odtud její název Rádiovka známý mezi místními, na zahradě je k nalezení například vojenský bunkr. Před školou se nachází víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem, v zadní části zahrady máme ovocné stromy.

Zastávka autobusu (Za Novákovou zahradou) je umístěná přímo před školou, časová dostupnost MHD z centra (Muzeum) je třicet minut; metrem přes Letňany, nebo Rajskou zahradu.

Nejrychlejší spojení z centra Prahy je vlakem - 15 minut z Masarykova nádraží na nádraží Satalice, pěšky ke škole pak 10 minut. Z druhé strany, z Neratovic trvá spojení 30 minut; ze Zlonína 20 minut, z Hovorčovic 11 minut, z Čakovic 6 minut, autobusy k nám jezdí též z Uhříněvse (40 minut) Újezdu na Lesy (25 minut) a Horních Počernic (8 minut).

U školy je možné parkovat.

Pokud nejste z Prahy, můžeme Vám pomoci zajistit internátní ubytování, v Praze je několik Domovů mládeže, kde je možné se domluvit.