Aula

Prostor ideální pro školení, pracovní schůzky, semináře, kurzy nebo výcviky. Lze ho také využít pro setkávání spolků, přednášky nebo scházení pěveckého sboru.

Světlý sál, vybaven akustickými panely pro optimální zvukové podmínky. Mobilní stolky umožňují snadné uspořádání prostoru do požadovaných tvarů podle vašich potřeb. K dispozici je také relax zóna s podsedáky, která poskytuje příjemné místo k odpočinku a neformálnímu setkávání. Součástí vybavení prostoru je velký LCD televizor, wifi připojení a whiteboard. Dále je k dispozici pianino.

Velikost prostoru:   87 m2

Kapacita:                  60 osob

Vybavení:                 Kvalitní akustika, LCD televizor, wifi                                                     připojení, whiteboard, stoly, židle,                                                       podsedáky, pianino. V případě zájmu a                                               dohody lze zapůjčit laptopy.

Cena pronájmu

Poptávkový formulář

1 hodina

400 Kč

Celý den (8:00 - 17:00)

2 000 Kč

Celý víkend

5 000 Kč

* V případě pronájmu celého dne či víkendu je v ceně pronájmu zahrnuto i využití prostor kolem budovy školy.